Stump-Hydrobudowa sp. z o.o.

Niniejszym potwierdzamy, że firma Stump- Hydrobudowa sp. z o.o. od 2004 roku współpracuje z biurem pośrednictwa REDWOOD Sławomir Danilczuk w zakresie sprzedaży i wynajmy nieruchomości. 

W 2007 roku, korzystając z przedstawionej nam przez biuro REDWOOD oferty powierzchni biurowych i profesjonalnego doradztwa dokonaliśmy wyboru obecnej warszawskiej siedziby naszej firmy. W roku 2008 za pośrednictwem biura REDWOOD przeprowadziliśmy sprzedaż naszego budynku biurowego, w którym znajdowała się nasza poprzednia siedziba. 

Dzięki fachowości, rzetelności i osobistemu zaangażowaniu Sławomira Danilczuka transakcje zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i optymalny dla naszej Firmy. Z przyjemnością możemy polecić usługi biura pośrednictwa Redwood Sławomir Danilczuk.

mgr inż. Marek Sinica, Dyrektor Finansowy 

mgr inż. Adam Kiriczok, Członek Zarządu

 

Amplico Life PAPTUnZiR S.A. (obecnie MetLife TUnZiR S.A.)

Firma Amplico Life od kilku lat miała okazję współpracować z biurem pośrednictwa REDWOOD Sławomir Danilczuk w zakresie wynajmu powierzchni biurowych oraz nieruchomości rezydencjalnych dla naszej kadry kierowniczej. W trakcie naszej współpracy, korzystając z doradztwa i ofert biura REDWOOD przeprowadziliśmy transakcje wynajmu szeregu naszych biur i agencji na terenie Warszawy, w tym naszego głównego biura sprzedaży w budynku przy Al. Jana Pawła II 80.

Znając profesjonalizm i rzetelność biura REDWOOD Sławomir Danilczuk, z pełnym przekonaniem możemy polecić jego usługi.

Piotr Przybysz, Dyrektor Działu Administracji