Niewielu doradców w nieruchomościach może się pochwalić transakcjami, podczas których pośredniczyli w sprzedaży domu za niemal 1 milion dolarów, kiedy to kupujący nie miał nawet okazji wejść do środka, żeby obejrzeć wnętrza. I nie w tym rzecz, że był to klient lekkomyślny czy nadmiernie rozrzutny. To nieuczciwi najemcy próbowali uniemożliwić właścicielce domu jego sprzedaż, zaniżając jego wartość. Chcieli odkupić od niej tę atrakcyjną posiadłość w jednej z najlepszych dzielnic Warszawy za mniej niż 50% wartości. Nam udało się tę sytuację rozwiązać profesjonalnie, rzeczowo i kulturalnie. Nieruchomość została sprzedana, a nowy właściciel od kilku lat mieszka w niej ze swoją rodziną.

W trakcie niemal 20 lat pracy na rynku przygotowywałem szereg projektów sprzedażowych, dotyczących zarówno budynków biurowych, magazynowych, nieruchomości rezydencjalnych czy działek. Opracowywałem analizy chłonności działek, pakiety informacji do wniosków składanych w procesie uchwalania planów zagospodarowania przestrzennego, rozwiązania sytuacji, które często wydawały się sytuacjami bez wyjścia.

Jako pośrednik (licencja nr 5050) mogę pochwalić się transakcjami wynajmu i sprzedaży, z którymi często nie potrafili sobie poradzić przedstawiciele sieciowych, renomowanych biur.

Masz pytania dotyczące swojej nieruchomości? Masz problemy prawne, techniczne, finansowe, marketingowe, wizerunkowe, związane z nieruchomością?

Chcesz ustrzec się potencjalnych problemów, związanych z zakupem lub wynajmem domu, działki, biura, sklepu, magazynu czy mieszkania?

Napisz lub zadzwoń. Trudne Nieruchomości to nasza specjalność! Zapraszamy!

Sławomir A. Danilczuk,  +48.663 36 36 36